הג׳ונגל של השיווק
הדיגיטלי הוא הבית שלנו.

חוקרים.
מתכננים.
מטפסים גבוה.

עולם השיווק הדיגיטלי והקידום במנועי החיפוש הוא ג׳ונגל מבלבל ומלא במידע למי שלא מכיר אותו. כדי להתקדם בו דרושה יכולת הסתכלות רוחבית מעמיקה, הבנה טכנית של תהליכים, היכרות עם תנאי השטח, והכי חשוב, גמישות ויצירתיות. לנו כאן ב-Bo-nobo יש את כל הכישורים הללו, ואת הניסיון הדרוש, כדי לעזור לכם לנווט בג׳ונגל הזה ולהגיע לגבהים חדשים. 

אחרי שהתנדנדנו בעצמנו על הענפים של סוכנויות הדיגיטל המובילות בארץ הבנו בעצמנו שיש עוד המון לאן לטפס. התאגדנו יחד
ב-Bo-nobo כי אנחנו יודעים שאפשר להעלות את הרף של שירותי הדיגיטל והקידום – והרמנו את הכפפה. החלטנו לעבור אבולוציה ולהתחיל לרוץ קדימה.

אנחנו מבינים שלכל לקוח יש את הצרכים והאיכויות שלו, וביחד נלמד איך למצב אתכם בשוק, ולמנף את הפוטנציאל בשביל התוצאות הטובות ביותר.  

אסטרטגיות שיווק
מתקדמות

אנחנו כאן כדי לסקור את נתוני השוק, הפוטנציאל והכדאיות כדי להנגיש לכם את המידע הזה בצורה ברורה ונוחה, ולבנות איתכם תכנית מקיפה שתקח אתכם מהמקום שאתם נמצאים בו היום לאן שאתם רוצים להגיע. כל לקוח של Bo-nobo מקבל גישה לדאשבורד אישי שמרכז בתוכו את כל המידע: החל מזמני שהייה ואחוזי נטישה ועד לדירוגי מילות מפתח כדי שגם אתם תדעו לנווט בג׳ונגל.

קידום אורגני

בכל הקשור לשיווק בדיגיטל, תשמעו הרבה פעמים את האימרה: ״תוכן הוא מלך״, ואנחנו נוטים להסכים איתה. הרשת מלאה בתוכן, הרים על הרים של מילים, סרטונים או תמונות - והקסם האמיתי הוא שכל אחד יכול לעלות אותו כמו גם לצרוך אותו בעצמו. כאן אנחנו נכנסים. לא כל מהלך שיווקי חייב לכלול הוצאות שיווק אדירות - בקידום אורגני אנחנו מנצלים את הכלים שעומדים לשירותנו באופן ״טבעי״ כך שהתוכן שנעלה יגיע אל האדם הנכון בזמן הנכון.

שותפים שאנחנו אוהבים

הבונבונים שלנו.

מה הם חושבים עלינו :

pp
״בונובו הם שותפים שלי, מהרגע הראשון הם התייחסו לעסק שלי כשלהם, הם בנו לVOOTTO תוכנית שיווק מקיפה והציאו אותה לפועל במקצועיות. ״
רון אייל, מנכ״ל vootto
pp-2
״אני סומכת על מקדם האתרים שקיבלתי מבונובו בעיניים עצומות. איתי והסוכנות מפגינים מקצועיות, נמרצות ושותפות למען המטרה ויכולת להעיף גבוה כל פרויקט ורעיון. שמחים לעבוד יחד!״
ליהי גלטשטיין, סמנכ״לית שיווק Segafredo
19997_10153209451088794_8179229614323806887_n
״ מהרגע שהתחלנו לעבוד הגדלתי את תקציבי השיווק שלי פי 4 וההכנסות שלי גדלו בהתאם, הם פשוט מכירים את העבודה״
צופית אור, מעצבת אופנת עילית
Image-CBKP567
״מקדמי אתרים מדהימים ומקצועיים, נותנים לי שקט לנהל את העסק. מהרגע שנכנסו הם מתנהלים כאילו הם שותפים מלאים בעסק שלי.״
מיכאל ברק, מנכ״ל TLV Calling

השותפים שלנו מקבלים יותר.

ממנפים את הנוכחות האורגנית

% 0
עליה בטראפיק
% 0
עליה במכירות האורגניות
% 0
זמינות לשאלות

מה אנחנו יכולים לעשות:

1.

שיווק דיגיטלי

למנף את הנוכחות הדיגיטלית שלכם.

אם פעם היינו מדפיסים שלט חוצות ומקווים שמישהו יראה אותו, היום אנחנו מדפיסים את השלט הזה ישיר על כף היד של הלקוח, בין אם ברשתות החברתיות ובין אם במנועי החיפוש. יחד אנחנו נוכל להגיע ללקוחות הנכונים, במקומות הנכונים.

שיווק דיגיטלי מתחלק לשני כלים מרכזיים בדרך כלל, קידום ממומן ו-קידום אורגני. אחרי שנאפיין את הצרכים שלכם ביחד, ונבין אותם לעומק, נוכל לבנות תכנית שיווק יעילה הכוללת את הכלים המדוייקים בעבורכם. 

3.

קידום ברשתות חברתיות

אופטימיזציית תוכן וניהול קמפיינים

הקהל ברשתות החברתיות הוא כמעט ״קהל שבוי״ שרק מחפש קצת עניין חדש. זה המקום שלכם לתת לו אותו.

על-ידי שימוש בניתוח המשתמשים של הפלטפורמות השונות, ובניית טירגוּטים מדוייקים לפרופיל הלקוח שלכם, ניתן לבנות קמפיינים ממומנים ו-תכנים אורגניים שלא רק יגידלו את החשיפה אלא ילוו את הלקוח שלכם לאורך תהליך מכירה מלא. 

2.

קידום במנועי חיפוש

מביאים את הלקוח ישירות אליכם.

את התחום הזה אנחנו מחלקים בדרך כלל לשניים: SEO טכני, ו-SEO תוכני. ברמה הטכנית, אנחנו נטפל באתר ובנוכחות הדיגיטלית שלכם כך שנמצה את מלוא הפוטנציאל שלו, בהתאם לתנאים ולדרישות של מנועי החיפוש. כאן נכנסים כל מיני ביטויים כמו: לינקים חיצונייםתגיות תיאור ו-זחלנים.
 
ברמה התוכנית – מה שכתוב באתר שלכם, הוא הקול שלכם בדיגיטל. אנחנו נוודא שכל הטקסט והתוכן הדרוש לכם יעמוד בדרישות ובתאנים של מנועי החיפוש וייצור חשיפה אורגנית ומשיכה של לקוחות פוטנציאליים

4.

תכנון בנייה וביצוע

אפיון, בנייה וטיוב של מערך שיווקי שלם

מערך שיווקי אמיתי בנוי ממספר שכבות של פעילות שחולש על כל הנוכחות הדיגיטלית שלכם – החל מעמודי נחיתה ועד לעמוד הסליקה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין במה להשקיע את המאמצים שלכם.

כל לקוחות Bo-nobo מקבלים גישה לדאשבורד ייעודי שמציג גם לכם בצורה ברורה, נגישה ונוחה את כל המידע שאתם צריכים לדעת. יחד אנחנו נלמד אתכם איך לבחון את השוק, להסיק מסקנות ולתכנן את הצעדים קדימה. ומעל כל זה? ניתן לכם מהנסיון האישי שלנו ונעזור לבנות מערך שלם, החל מטיוב האתר ועד לבניית הקהל המדויק בסושיאל.

אנחנו יודעים איך לנווט בג׳ונגל, ואתם יודעים לאן אתם רוצים להגיע. בואו נצא למסע ביחד.

MEET THE MONKEYS

הצוות שלנו :

מיקו ברק

שותף

אמיר גרובי

מנהל PPC

דניאל אלבר

מנהל SEO

איתי ביג’אוי

מנכ"ל

דוד מלכה

מנהל SEO

איתן דביר

מנהל תוכן וקריאייטיב

שאלות נפוצות:

ראשי התיבות הללו הן למעשה Search Engine Optimization כוונתם היא פשוטה: לטייב את הנוכחות שלכם במנועי החיפוש. המשמעות היא לקדם את האתר שלכם באינדקס החיפושים כך שתופיעו כמה שיותר מוקדם בדפי התוצאות במנועי החיפוש.

ההבדל נורא פשוט – קידום ממומן דורש הוצאה נוספת של תקציבי שיווק בעבור פרסומים במיקומים ספציפיים, לקהלים ספציפיים וכו׳, בעוד קידום אורגני עושה שימוש מיטבי ומושכל בכל הכלים שעומדים לרשותנו ללא תשלום עלויות נוספות להקלקות או תצוגה במיקומים ספציפיים. לכל אחת משיטות הקידום הללו יתרונות וחסרונות, כמו לכל דבר, ולכן חשוב להתייעץ עם איש מקצוע ולהבין בדיוק מה נחוץ לכם, ובאיזו צורה.

  1. אתם צודקים – כשאנחנו אומרים מנועי חיפוש אנחנו מתייחסים כמעט באופן אקסקלוסיבי לגוגל, שכן מעל ל-90% מכלל החיפושים באינטרנט קורים דרך מנוע החיפוש שלהם. זו הסיבה שמלכתחילה עיקר העבודה והריכוז שלנו הוא על מנוע החיפוש של גוגל – ולכן אין לכם מה לדאוג.
  1. לגוגל יש שיטת דירוג ייעודית שלהם שלוקחת בחשבון מספר רב של גורמים מתוך האתר שלכם: רמת התוכן, התנהגות הגולשים באתר, התאמה למובייל, נתונים טכניים כמו בניית הקישורים של האתר ועוד המון גורמים נוספים. העבודה שלנו היא לזהות היכן באתר שלכם יכולה להיות לקות שגוגל מזהים, לתקן אותה, ולהביא אתכם לרמה גבוהה יותר של תאימות לדרישות שלהם בכל אחד מהתחומים שהם מחפשים לראות.
  1. גם אנחנו ב-Bo-nobo, שגדלנו על צמרות העצים של ג׳ונגל השיווק הדיגיטלי, לא יכולים להבטיח לכם פרק זמן ספציפי. בדרך כלל – תוכלו לראות תוצאות מהירות ועלייה משמעותית בתחילת העבודה המשותפת כשאנחנו מבצעים את כל התיקונים הנחוצים לכם באתר כדי להתאים לדרישות הטכניות של גוגל – אבל עם הזמן תראו שהעבודה נעשית יותר ויותר לאורך זמן והתוצאות אינן מיידיות. זה בגלל שעבודת SEO אמיתית מתבססת על צבירה. צבירה של מקורות חיצוניים שמפנים לאתר שלכם, לדוגמה, או צבירה של התנהגויות משתמשים מיטביות שעוזרות להעלות את הדירוג שלכם בגוגל. התחום הזה הוא תחום נושם וחי ולכן אין ״תורה מסיני״ שאפשר להתבסס עליה ועל לוחות הזמנים שלה, אלא תחום שדורש השקעה מתמדת ולמידה שתביא תוצאות לאורך זמן – וזו עבודה חשובה שכדאי שתכנס למערך השיווק הכללי שלכם. יחד עם זאת, הגעה לדף הראשון של גוגל היא לא חלום רחוק והיא אפשרית בהחלט. עם העבודה הנכונה, וההשקעה המתאימה – נוכל להביא אתכם גבוה בדיוק כפי שאתם רוצים.