נעים להכיר.

אנחנו בונובו, סטודיו לשיווק דיגיטל

חוקרים.
מתכננים.
מטפסים גבוה.

אחרי שהתנדנדנו בעצמנו על הענפים של סוכנויות הדיגיטל המובילות בארץ הבנו בעצמנו שיש עוד המון לאן לטפס. התאגדנו יחד
ב-Bo-nobo כי אנחנו יודעים שאפשר להעלות את הרף של שירותי הדיגיטל והקידום – והרמנו את הכפפה. החלטנו לעבור אבולוציה ולהתחיל לרוץ קדימה.

אנחנו מבינים שלכל לקוח יש את הצרכים והאיכויות שלו, וביחד נלמד איך למצב אתכם בשוק, ולמנף את הפוטנציאל בשביל התוצאות הטובות ביותר. עולם השיווק הדיגיטלי והקידום במנועי החיפוש הוא ג׳ונגל מבלבל ומלא במידע למי שלא מכיר אותו. כדי להתקדם בו דרושה יכולת הסתכלות רוחבית מעמיקה, הבנה טכנית של תהליכים, היכרות עם תנאי השטח, והכי חשוב, גמישות ויצירתיות. לנו כאן ב-Bo-nobo יש את כל הכישורים הללו, ואת הניסיון הדרוש, כדי לעזור לכם לנווט בג׳ונגל הזה ולהגיע לגבהים חדשים.

מה אנחנו עושים?

קידום ממומן

אופטימיזציית תוכן וניהול קמפיינים

הקהל ברשתות החברתיות הוא כמעט ״קהל שבוי״ שרק מחפש קצת עניין חדש. זה המקום שלכם לתת לו אותו.

על-ידי שימוש בניתוח המשתמשים של הפלטפורמות השונות, ובניית טירגוּטים מדוייקים לפרופיל הלקוח שלכם, ניתן לבנות קמפיינים ממומנים ו-תכנים אורגניים שלא רק יגידלו את החשיפה אלא ילוו את הלקוח שלכם לאורך תהליך מכירה מלא. 

קידום אורגני

מביאים את הלקוח ישירות אליכם.

את התחום הזה אנחנו מחלקים בדרך כלל לשניים: SEO טכני, ו-SEO תוכני. ברמה הטכנית, אנחנו נטפל באתר ובנוכחות הדיגיטלית שלכם כך שנמצה את מלוא הפוטנציאל שלו, בהתאם לתנאים ולדרישות של מנועי החיפוש. כאן נכנסים כל מיני ביטויים כמו: לינקים חיצונייםתגיות תיאור ו-זחלנים.
 
ברמה התוכנית – מה שכתוב באתר שלכם, הוא הקול שלכם בדיגיטל. אנחנו נוודא שכל הטקסט והתוכן הדרוש לכם יעמוד בדרישות ובתאנים של מנועי החיפוש וייצור חשיפה אורגנית ומשיכה של לקוחות פוטנציאליים

שיווק דיגיטלי

למנף את הנוכחות הדיגיטלית שלכם.

אם פעם היינו מדפיסים שלט חוצות ומקווים שמישהו יראה אותו, היום אנחנו מדפיסים את השלט הזה ישיר על כף היד של הלקוח, בין אם ברשתות החברתיות ובין אם במנועי החיפוש. יחד אנחנו נוכל להגיע ללקוחות הנכונים, במקומות הנכונים.

שיווק דיגיטלי מתחלק לשני כלים מרכזיים בדרך כלל, קידום ממומן ו-קידום אורגני. אחרי שנאפיין את הצרכים שלכם ביחד, ונבין אותם לעומק, נוכל לבנות תכנית שיווק יעילה הכוללת את הכלים המדוייקים בעבורכם. 

תכנון בנייה וביצוע

אפיון, בנייה וטיוב של מערך שיווקי שלם

מערך שיווקי אמיתי בנוי ממספר שכבות של פעילות שחולש על כל הנוכחות הדיגיטלית שלכם – החל מעמודי נחיתה ועד לעמוד הסליקה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין במה להשקיע את המאמצים שלכם.

כל לקוחות Bo-nobo מקבלים גישה לדאשבורד ייעודי שמציג גם לכם בצורה ברורה, נגישה ונוחה את כל המידע שאתם צריכים לדעת. יחד אנחנו נלמד אתכם איך לבחון את השוק, להסיק מסקנות ולתכנן את הצעדים קדימה. ומעל כל זה? ניתן לכם מהנסיון האישי שלנו ונעזור לבנות מערך שלם, החל מטיוב האתר ועד לבניית הקהל המדויק בסושיאל.

השותפים שלנו מקבלים יותר.

ממנפים את הנוכחות בדיגיטל

% 0
עליה בטראפיק בשנה
% 0
עליה במכירות
% 0
שקיפות מול הלקוחות

אסטרטגיות שיווק
מתקדמות

אנחנו כאן כדי לסקור את נתוני השוק, הפוטנציאל והכדאיות כדי להנגיש לכם את המידע הזה בצורה ברורה ונוחה, ולבנות איתכם תכנית מקיפה שתקח אתכם מהמקום שאתם נמצאים בו היום לאן שאתם רוצים להגיע. כל לקוח של Bo-nobo מקבל גישה לדאשבורד אישי שמרכז בתוכו את כל המידע: החל מזמני שהייה ואחוזי נטישה ועד לדירוגי מילות מפתח כדי שגם אתם תדעו לנווט בג׳ונגל.

קידום אורגני

בכל הקשור לשיווק בדיגיטל, תשמעו הרבה פעמים את האימרה: ״תוכן הוא מלך״, ואנחנו נוטים להסכים איתה. הרשת מלאה בתוכן, הרים על הרים של מילים, סרטונים או תמונות - והקסם האמיתי הוא שכל אחד יכול לעלות אותו כמו גם לצרוך אותו בעצמו. כאן אנחנו נכנסים. לא כל מהלך שיווקי חייב לכלול הוצאות שיווק אדירות - בקידום אורגני אנחנו מנצלים את הכלים שעומדים לשירותנו באופן ״טבעי״ כך שהתוכן שנעלה יגיע אל האדם הנכון בזמן הנכון.

סומכים עלינו.

אנחנו יודעים איך לנווט בג׳ונגל, ואתם יודעים לאן אתם רוצים להגיע. בואו נצא למסע ביחד.

מה הם חושבים עלינו :

pp
״בונובו הם שותפים שלי, מהרגע הראשון הם התייחסו לעסק שלי כשלהם, הם בנו לVOOTTO תוכנית שיווק מקיפה והציאו אותה לפועל במקצועיות. ״
רון אייל, מנכ״ל vootto
pp-2
״אני סומכת על מקדם האתרים שקיבלתי מבונובו בעיניים עצומות. איתי והסוכנות מפגינים מקצועיות, נמרצות ושותפות למען המטרה ויכולת להעיף גבוה כל פרויקט ורעיון. שמחים לעבוד יחד!״
ליהי גלטשטיין, סמנכ״לית שיווק Segafredo
19997_10153209451088794_8179229614323806887_n
״ מהרגע שהתחלנו לעבוד הגדלתי את תקציבי השיווק שלי פי 4 וההכנסות שלי גדלו בהתאם, הם פשוט מכירים את העבודה״
צופית אור, מעצבת אופנת עילית
Image-CBKP567
״מקדמי אתרים מדהימים ומקצועיים, נותנים לי שקט לנהל את העסק. מהרגע שנכנסו הם מתנהלים כאילו הם שותפים מלאים בעסק שלי.״
מיכאל ברק, מנכ״ל TLV Calling

MEET THE MONKEYS

הצוות שלנו :

מיקו ברק

שותף

אמיר גרובי

מנהל PPC

דניאל אלבר

מנהל SEO

איתי ביג’אוי

מנכ"ל

דוד מלכה

מנהל SEO

איתן דביר

מנהל תוכן וקריאייטיב

בואו נדבר:

אנחנו כאן כדי להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לצמוח ולגדול. אבל הכל מתחיל בשיחה. בואו נדבר!