קידום אורגני - SEO.

קידום אורגני בגוגל (SEO) יעזור להביא כמויות גדולות של גולשים לאורך זמן ויהיה מקור הגעה יציב של גולשים חדשים וחוזרים לאתר. עבודת הקידום האורגני משלבת בתוכה שיפוץ לאתר ולנראות שלו בעמוד תוצאות החיפוש בגוגל

ככה אנחנו עושים את זה:

תהליך הקידום האורגני כולל בתוכו שיפוץ רוחבי לאתר והוספה של מלאאא קישורים ותוכן

תכנון ומחקר

עושים מחקר ביטויים, בונים אסטרטגיית תוכן לעיבוי תוכן האתר ומסמך טכני מקיף לשיפור ביצועי האתר.

שיפוץ קוד ומבנה האתר

משפרים זמני טעינה, מוודאים שהאתר תקין ועוזרים לגוגל לסרוק ולהבין את האתר.

כתיבה וניהול תוכן לאתר

כותבים תוכן, מוסיפים קישורים פנימיים ומסדרים את ההיררכיה של התפריטים והתוכן.

ניהול קישורים חיצוניים

משיגים קישורים במגוון טכניקות יצירתיות 

WHO WE ARE?

בונובו היא סוכנות שיווק דיגיטלית המסייעת לעסקים וארגונים בכל הגדלים להגיע לקהל היעד שלהם, לנתח נתונים ולהגדיל את המכירות.

אנחנו 3 שותפים עתירי ניסיון, כל אחד בתחום ההתמחות שלו: קידום אורגני וממומן בגוגל ובערוצי הסושיאל, ניתוח נתוני שיווק ובניית אוטמציות מורכבות כולל ניוזלטר.

בכל פרויקט, אחד מהשותפים לוקח אחריות על ניהול כולל של תהליכי השיווק והאסטרטגיה, כדי להבטיח אחידות, ביצוע יעיל וחתירה מתמדת לתוצאות הטובות ביותר.

בואו נכיר

אנחנו צריכים פרטים כדי להגיע מוכנים לשיחה אתכם. בואו נכיר!
יש לכם אתר או עמודי סושיאל?
על מה נדבר?

מה זה קידום אורגני?

קידום אורגני בגוגל (SEO) היא אסטרטגיית שיווק דיגיטלי שמטרתה להגדיל את החשיפה ה"טבעית" של אתר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (גוגל). חשיפה גדולה בגוגל, יכולה להוביל לשיפור המיתוג של העסק וגדילה בכמות המבקרים באתר שלו. יתרונות אלו מובילים לגדילה יציבה במכירות לאורך זמן.

לידים איכותיים יותר

הלידים האורגניים סוגרים יותר, מתעניינים יותר ומגיעים לשיחה אחרי שסקרו כמות מכובדת של תוכן מהאתר שלכם.

שיפוץ אתר ותוכן

האתר שלכם לא מתוחזק? חלק מהותי מעבודת הSEO היא לוודא שהאתר תמיד רלוונטי, מהיר, תקין ומלא בתוכן.

קידום לטווח ארוך

קידום אורגני בגוגל היא אסטרטגיה מצויינת לטווח ארוך שמאפשרת לקבל כמות גדולה של גולשים לאורך שנים ממועד סיום הפרוייקט.

אין עלויות לקליק

בניגוד לקמפיינים ממומנים, שנמצאים תחת מגבלות תקציב, קידום אורגני בגוגל מאפשר לקבל קהל גדול ללא צורך בתשלום על כל כניסה של גולש לאתר.

אנחנו כאן כדי להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לצמוח ולגדול. אבל הכל מתחיל בשיחה. בואו נדבר!

אנחנו כאן כדי להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לצמוח ולגדול. אבל הכל מתחיל בשיחה. בואו נדבר!

קידום אורגני לאתרי וורדפרס.

אנו עוסקים ומתמחים בהליכי קידום אתרי וורדפרס מזה 10 שנים, ולאורך כל התקופה הובלנו עשרות אתרים לדירוגים הטובים ביותר במנועי החיפוש.

הידע, הניסיון וההיכרות המעמיקה שלנו עם מערכות וורדפרס בכלל והליכי קידום אתרי וורדפרס בפרט, מבטיחה גם לכם את שיטת הקידום היעילה, המהירה והנכונה ביותר בתחום.

לרשותנו, מחלקת שירות מקצועית העוסקת ומתמחה אך ורק בקידום אורגני וממומן של אתרי וורדפרס במנועי החיפוש וברשתות החברתיות.

קידום אורגני לאתרי איקומרס.

מומחי הקידום האורגני שלנו, מאפשרים לכם ליהנות ממעטפת שירות כוללת למטרות קידום, מיתוג ותחזוקה של אתרי איקורמס בכל תחום עסקי ובכל סדר גודל.

פעילותינו המקצועית מבוססת על התאמת שירותי קצה לכל אתר מכירות בהתאם לתחום עיסוקו ועל ההיכרות רבת השנים שלנו עם תחום האיקומרס בכלל ותחום השיווק הדיגיטלי בפרט.

קידום אורגני לאתרי וויקס.

עד לפני מספר שנים, קידום אתר וויקס נחשב לאחת מהמשימות המורכבות ביותר גם עבור מקדמי אתרים מנוסים ומיומנים.

יש לנו מעל ל10 שנות ניסיון בקידום אורגני לאתרי וויקס ללקוחותינו נהנים מתוצאות קידום מצויינות בזכות ההתמחות שלנו באתרי וויקס. לאורך השנים, קידמנו בהצלחה יתרה עשרות אתרי וויקס והצלחנו להתמודד עם אתגרים מקצועיים ועם סטיגמות מופרכות לפיהן אי אפשר לקדם אתר וויקס – אנחנו הוכחנו אחרת.

קידום אורגני לאתרי איקומרס.

מומחי הקידום האורגני שלנו, מאפשרים לכם ליהנות ממעטפת שירות כוללת למטרות קידום, מיתוג ותחזוקה של אתרי איקורמס בכל תחום עסקי ובכל סדר גודל.

פעילותינו המקצועית מבוססת על התאמת שירותי קצה לכל אתר מכירות בהתאם לתחום עיסוקו ועל ההיכרות רבת השנים שלנו עם תחום האיקומרס בכלל ותחום השיווק הדיגיטלי בפרט.

שאלות נפוצות

תשובות לכל השאלות שרציתם לשאול

עלות – בסיס של עסק מצליח הוא קידום אורגני. בעוד בקידום ממומן אנחנו מתעסקים בתקציבים, קידום אורגני אינו צריך תקציבי קידום אלא רק יצירתיות והבנה בהתאמת תוכן.

תועלת – עם עבודה נכונה וידע מקצועי יש באפשרותכם לעלות את ערך האתר שלכם בעיני האלגוריתם של גוגל, שזו סיבה מצוינת להשקיע בקידום אורגני בעל ערך. לגוגל ישנם דרכים רבות בהן היא מודדת את איכות האתר שלכם- מיקום, ביטויים בדפים, מיקום דפי תוכן, מילות מפתח ועוד, כל אלו מעודדים את האלגוריתם של גוגל לקדם אתכם עם חשיפה גדולה יותר בצורה אורגנית.

המשכיות – קידום אורגני משתלם לטווח הארוך. וככל שעובר הזמן הוא תופס תאוצה ומשתבח יותר. עם תחזוקה נכונה של האתר אתם יכולים להבטיח המשכיות ובסיס חזק לעסק שלכם ובכך ליצור אמינות מול הלקוח שהגיע אליכם כי אתם במקום הראשון ולא בתור מודעה.

בתחילת כל פרוייקט אצלנו אנו מוסיפים כמות גדולה של תוכן לאתר ומבצעים שיפוצים רוחביים באתר. מסיבה זאת, בממוצע – רואים עליות כבר מהחודש השני לעבודה, יש לקוחות שמגיעים לעמוד הראשון בביטויים קלים/בינוניים כבר בחודש השלישי או הרביעי לעבודה ולוקח בין 6 ל8 חודשים על מנת להגיע לעמוד הראשון בביטויים עם מעל ל1,000 חיפושים בחודש.

כן, במרבית המקרים התוצאות נשמרות לפחות שנה-שנתיים אחרי סיום העבודה.

בהגדרה קידום אורגני הוא מכלול של פעולות שאנחנו מבצעים בשביל ״להוכיח״ לגוגל שהאתר שלנו ראוי להיות בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. כשעושים קידום אורגני בעצם ״משפצים״ את קוד האתר ומעבים אותו בתוכן וקישורים חדשים שמשרים את ה״זכות״ להיות תוצאת החיפוש הטובה ביותר, בשביל שיעקפו אותנו ויורידו אותנו מהעמוד הראשון אנו צריכים 10 מתחרים אחרים, טובים יותר מהאתר שלנו. לאתרים קטנים מומלץ לרענן את התוכן של האתר ולקנות קישורים חיצוניים אחת לשנה – שנתיים לאחר סיום עבודת הקידום, לאתרים גדולים מומלץ להשאיר מקדם אורגני קבוע .

בכל חבילה הלקוחות שלנו מקבלים כמות מוגדרת של קישורים ותוכן (לפי סוג החבילה שתבחרו), מלבד עלות שעות העבודה שלנו וכמות התוכן והקישורים הכלולים בחבילה עלול להיות תשלום נוסף עבור מתכנת (שישפץ את האתר) ולעיתים גם עלויות נוספות עבור קישורי פרימיום.

כן, קידום אורגני דורש עבודת תחזוקה בתדירות גבוהה. התחזוקה כוללת ניהול של בלוג באתר, העלאה ורענון של תוכן שהוזמן על ידינו והתנהלות מול ספקי דיגיטל שעובדים עבור הלקוח (גרפיקאים, מתכנתים וכו׳).

משימות הכוללות תכנות או כתיבת תוכן שאינו מקדם את האתר באופן ישיר אינן כלולות בחבילת העבודה.

כן, במידה והתקלה נוצרה על ידי הלקוח, אנו נספק מתכנת שיעזור לפתור אותה בהקדם האפשרי. 

כמעט, אנחנו עושים קידום אורגני וממומן לרוב הגדול של מערכות ה CMS המוכרות בתעשייה, אנו מתמחים בקידום אתרי וורדפרס, קידום אתרי וויקס, שופיפיי, ואתרי וובפלואו.

אנו לא מקדמים אתרי קונימבו או אי-שופ, במידה ויש לכם אתר שכזה – חבל ):

מומלץ בחום להגיע אלינו למשרד להכיר אותנו, יש לנו קפה מצויין והוא חינם. 

אם קשה לכם להגיע ניתן גם להתחיל עבודה באמצעות ZOOM, מה שנוח לכם.

קידום אורגני לאתרי וויקס.

עד לפני מספר שנים, קידום אתר וויקס נחשב לאחת מהמשימות המורכבות ביותר גם עבור מקדמי אתרים מנוסים ומיומנים.

אנחנו בחברת בונובו, מאפשרים לכל אחד המחזיק באתר אינטרנט שנבנה באמצעות פלטפורמת WIX, ליהנות מהניסיון המעשי והמוכח העומד לרשותנו בכל הנוגע לקידום אתרי וויקס.

מזה 10 שנים אנו מקדמים אתרי וויקס מכל סוג ומאפשרים ללקוחותינו ליהנות מתוצאות קידום מיטביות. לאורך השנים, קידמנו בהצלחה יתרה עשרות אתרי וויקס והצלחנו להתמודד עם אתגרים מקצועיים ועם סטיגמות מופרכות לפיהן אי אפשר לקדם אתר וויקס – אנחנו הוכחנו אחרת.

בואו נכיר

שיחה נעימה על כוס קפה בבוקר

אנחנו צריכים פרטים כדי להגיע מוכנים לשיחה אתכם. בואו נכיר!
יש לכם אתר או עמודי סושיאל?
על מה נדבר?