מטפסים לגבהים חדשים

קידום ממומן.

מה זה קידום ממומן.

קידום ממומן, PPC או SEM, הוא כלי משמעותי להגדלת החשיפה וצבירת לידים חדשים. אבל כדי לנצל אותו כראוי, נחוץ לחיות ולנשום את התחום, להכיר את התנהגות האלגוריתמים ולדעת לקרוא את הנתונים כדי לטייב את התוצאות. כאן Bo-nobo נכנסים לתמונה, ומובילים אתכם בג׳ונגל המבלבל הזה עד למטרות שהצבתם לעצמכם ומעבר להם. 

למה לעשות קידום ממומן.

התרחבות:

באמצעות קידום ממומן המטורגט לקהלים הנכונים, ניתן לייצר מהלכי גדילה וחשיפה רחבי-היקף, להרחיב את היריעה שלכם שלכם ולהגיע אל לקוחות שלא הייתם מגיעים אליהם אחרת.

נראות:

קידום ממומן מאפשר לנו לתפוס מקום גבוה במנועי החיפוש או ברשתות החברתיות גם אם אנחנו עדיין לא מותג חזק בשוק, ובשיווק נראות היא הצעד הראשון.

פירוט:

יכולות הטירגוט, הסגמנטציה והאנליזה של הרשתות החברתיות מאפשרת לנו להכנס עמוק לכל קמפיין ולהשיק מסקנות שמקדמות ומחזקות אתכם על כל פלטפורמה.

קידום ממומן במנועי חיפוש.

נקרא גם SEM, קידום ממומן במנועי חיפוש מאפשר לנו להבטיח נדל״ן גדול יותר בביטויים אותם אנחנו רוצים לקדם. לאחר אפיון הביטויים הרלוונטים לכם, נוכל להבטיח תצוגה של העסק שלכם בחיפושים הכי רלוונטיים של הלקוחות שלכם בעמוד הראשון.

אנחנו כאן כדי לבצע יחד אתכם אפיון של השאילתות והביטויים המדוייקים בעבורכם, לבצע טיוב שוטף ועדכון מילות-מפתח שליליות כדי להפיק את המירב מתקציב השיווק שלכם.

קידום ממומן בסושיאל.

נקרא גם PPC, קידום ממומן בסושיאל מציג את המודעות שלכם לקהל מוגדר במטרה לצבור כמה שיותר הצלחה. בין אם מדובר בקמפיין חשיפה, קמפיין המרות או קמפיין Engagement – הכלים שהרשתות החברתיות נותנות לכם מאפשרות לכם להסיק מסקנות ולגדול גם מחוץ להן. 

אנחנו נזהה את הקהלים המדויקים לכם, נבנה ביחד תכנית עבודה מפורטת ונשתמש בכלי הניתוח המתקדמים ביותר כדי לטייב את הוצאות השיווק שלכם ולנצל את כל הייתרונות שיש לפלטפורמות הללו להציע.

מה אנחנו עושים:

שיווק דיגיטלי.

אם פעם היינו מדפיסים שלט חוצות ומקווים שמישהו יראה אותו, היום אנחנו מדפיסים את השלט הזה ישיר על כף היד של הלקוח, בין אם ברשתות החברתיות ובין אם במנועי החיפוש. יחד אנחנו נוכל להגיע ללקוחות הנכונים, במקומות הנכונים.

קידום במנועי חיפוש.

אנחנו נטייב את הנוכחות שלכם החל משיפור מהירויות טעינה ועד להתאמה לזוחלנים, נקדם את הנוכחות שלכם במנועי החיפוש עם תוכן מבוסס מילות מפתח ונגיע יחד לדף הראשון.

קידום ברשתות חברתיות.

הקהל שנמצא בתוך הרשתות החברתיות מצפה למצוא הזדמנויות ושירותים חדשים לנסות, וזה מצב אידיאלי לכל מהלך שיווקי. יחד אתכם נבחר, נתכנן ונבצע את המהלכים המדויקים בעבורכם.

אסטרטגיה שיווקית.

אנחנו כאן כדי להנגיש לכם את המידע שנחוץ לכם כדי לאפיין את המטרות ולהגיע אליהן, ולבנות אתכם תכנית מקיפה שתכלול את כל הכלים העומדים לרשותנו ותוביל אתכם בדיוק אל המטרה שהצבתם לעצמכם.

המסלולים שלנו.

BASIC

3,500ש״ח
עד 150 עמודים באתר
עד 6 שעות עבודת SEO בחודש
בניית אסטרטגיית SEO מתקדמת
On-Site SEO
SEO טכני
מאמר SEO כל חודש
הקמה וניהול חשבון גוגל ביזנס
יצירת דו״ח חודשי לייב במערכת גוגל דאטה סטודיו
קישור חיצוני בכל חודש (ניתן להוסיף)

+BASIC

4,500 ש״ח
עד 500 עמודים באתר
עד 10 שעות עבודת SEO בחודש
בניית אסטרטגיית SEO מתקדמת
On-Site SEO
SEO טכני
מאמר SEO כל חודש
הקמה וניהול חשבון גוגל ביזנס
יצירת דו״ח חודשי לייב במערכת גוגל דאטה סטודיו
2 קישורים חיצוניים בחודש

VIP

7,500 ש״ח
עד 150 עמודים באתר
עד 25 שעות עבודת SEO בחודש
בניית אסטרטגיית SEO מתקדמת
On-Site SEO
SEO טכני
3 מאמרי SEO כל חודש
הקמה וניהול חשבון גוגל ביזנס
יצירת דו״ח חודשי לייב במערכת גוגל דאטה סטודיו
3 קישורים חיצוניים בחודש