שיווק דיגיטלי.

מטפסים לגבהים חדשים

מה זה שיווק דיגיטלי.

שיווק דיגיטלי מונח שמכליל בתוכו יער שלם של פלטפורמות וכלים שמשמשים למשימה די ברורה: אם עד היום היינו מדפיסים שלטי חוצות במטרה להגיע ללקוח שלנו, היום השלטים מגיעים אליו אל כף היד. החל ממנועי חיפוש ועד לקמפיין מכירות רחב היקף – כל מה שאתם זקוקים לו כדי לנווט בג׳ונגל של השיווק הדיגיטלי נמצא כאן.

למה לעשות שיווק דיגיטלי?

כדאיות

הרעיון הבסיסי בשיווק דיגיטלי הוא הבנת הלקוח, הסגמנט שלו והצורה שבה הוא רוצה שיפנו אליו. כך, תוכלו להיות בטוחים שכל מאמץ שיווקי שלכם הולך למקום הנכון.

עלות

אל מול הפרסום והשיווק הקלאסי, כדי להרחיב את הפעילות הדיגיטלית שלכם לא נחוצים סכומי-עתק. עם תכנון נכון, גם  כלים אורגניים יוכלו להרים אתכם גבוה.

יעילות

כאשר יודעים איך לנצל את כל הכלים שברשותנו, האנליזות וכלי הפרסום, עומד בפנינו מאגר שלם של לידים פוטנציאליים, לקוחות ומשתמשים. יחד, אנחנו יכולים למצוא את המאגר הנכון בעבורכם.

שיווק דיגיטלי בסושיאל

שיווק דיגיטלי בסושיאל מתחלק בדרך כלל לשני ערוצי פעילות: קידום אורגני, ו-קידום ממומן, PPC. כל אחד מערוצי הפעילות הללו נועד להשיג מטרות ייעודיות בעבורו ויכול לספק לכם מעטפת שיווקית שיוצרת מסע לקוח מלא – מהיכרות ועד לרכישה. 

 

Bo-nobo מומחים בבניית תשתית סושיאל מלאה, הכוללת מערך פוסטים אורגני  ו-שירותי PPC מקצועיים שבעזרתם תוכלו לצבור קהל, להגדיל את החשיפה למותג שלכם ולעודד המרות.

שיווק דיגיטלי במנועי חיפוש.

מופרד לרוב לעבודת SEO ועבודת SEM, כלומר, קידום אורגני וקידום ממומן, שיווק דיגיטלי במנועי חיפוש נותן לכם את היכולת להופיע גבוה יותר באינדקס של מנועי החיפוש ולהגיע ליותר לקוחות פוטנציאליים. 

משתמשים במנועי חיפוש חדורי מטרה: הם מחפשים מידע או שירות וזו נקודת מפגש אידיאלית בעבור העסק שלכם. אנחנו יכולים לעזור לכם לפגוש אותם באמת: באמצעות זיהוי של מילות המפתח, הביטויים והקהלים הרלוונטיים לכם, ניתן לקדם אתכם איפה שהכי חשוב להיראות. 

מה עוד אנחנו עושים?

שיווק דיגיטלי.

אם פעם היינו מדפיסים שלט חוצות ומקווים שמישהו יראה אותו, היום אנחנו מדפיסים את השלט הזה ישיר על כף היד של הלקוח, בין אם ברשתות החברתיות ובין אם במנועי החיפוש. יחד אנחנו נוכל להגיע ללקוחות הנכונים, במקומות הנכונים.

קידום במנועי חיפוש.

אנחנו נטייב את הנוכחות שלכם החל משיפור מהירויות טעינה ועד להתאמה לזוחלנים, נקדם את הנוכחות שלכם במנועי החיפוש עם תוכן מבוסס מילות מפתח ונגיע יחד לדף הראשון.

קידום ממומן.

הקהל שנמצא בתוך הרשתות החברתיות מצפה למצוא הזדמנויות ושירותים חדשים לנסות, וזה מצב אידיאלי לכל מהלך שיווקי. יחד אתכם נבחר, נתכנן ונבצע את המהלכים המדויקים בעבורכם.

שירותי אנליטיקס

אנחנו כאן כדי להנגיש לכם את המידע שנחוץ לכם כדי לאפיין את המטרות ולהגיע אליהן, ולבנות אתכם תכנית מקיפה שתכלול את כל הכלים העומדים לרשותנו ותוביל אתכם בדיוק אל המטרה שהצבתם לעצמכם.

רוצים לקבוע פגישה?

אנחנו כאן כדי להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לצמוח ולגדול. אבל הכל מתחיל בשיחה. בואו נדבר!