מטפסים לגבהים חדשים

שירותי אנליטיקס.

מה זה שירותי אנליטיקס.

אנחנו יודעים שכשלא חיים ונושמים את העולם הזה, כמונו, קשה לעקוב אחרי הגוגל אנליטיקס, HREFS, וכל שאר כלי הניתוח והטיוב. אנחנו כאן כדי להנגיש לכם את המידע הזה בצורה ברורה ונוחה, ולבנות אתכם תכנית מקיפה שתקח אתכם מהמקום שאתם בו היום לאן שאתם רוצים להגיע. 

למה נחוצים שירותי אנליטיקס.

כדי לחסוך:

רק כשאנחנו מבינים באמת מה הכסף שלנו שווה, אנחנו יכולים להתחיל להשקיע אותו בדברים הנכונים. אנליטיקס עוזרים לדייק את המאמצים שלכם כדי שתדעו שאתם מוציאים את הכסף שלכם רק במקום הנכון.

כדי לגדול:

ככל שתדעו יותר על הלקוחות שלכם, כך תוכלו להתאים בעבורם את השירות או המוצר הטוב ביותר. כאן נכנסים האנליטיקס, ונותנים לכם את הדלת למצוא לקוחות שלא הייתם יודעים לחפש קודם.

כדי למכור:

שירותי אנליטיקס יכולים לזהות בעבורכם נקודות מפגש בעייתיות עם הלקוח שלכם, מקומות שבהם אתם מאבדים אותו למשל, לצד עוד מידע רב כדי שנוכל לוודא יחד שהמכירות שלכם לא נפגמות בשום שלב.

אצלנו, לא תצטרכו לעבוד.

כל לקוח של Bo-nobo מקבל גישה לדאשבורד אישי שמרכז בתוכו את כל המידע הרלוונטי מכלי הניתוח השונים: גוגל אנליטיקסHREFS ועוד רבים. כך, תוכלו לעקוב בעצמכם לא רק אחר הביצועים של האתר שלכם, החל מזמני שהייה ואחוזי נטישה ועד לדירוגי מילות מפתח, אלא תזכו גם להכנס לתהליך הסקת המסקנות. המטרה שלנו היא לספק לכם את כל הכלים כדי שגם אתם תדעו לנווט בג׳ונגל. 

מה זה שירותי אנליטיקס.

אנחנו דואגים לספק לכם מעטפת אנליזה נרחבת שנותנת לכם את ההסתכלות הרחבה ביותר על הנוכחות הדיגיטלית שלכם. 

Bo-nobo דואגת לבצע את החיבורים, את הגדרת היעדים ואת ההטמעות הטכנולוגיות הדרושות כדי להבין את התמונה המלאה על העסק שלכם. כל לקוח מקבל מאיתנו גישה לדאשבורד ייעודי המציג בזמן אמת נתונים משמעותיים, בצורה נגישה ונוחה.

רק כך, כשאתם מבינים מול מה אתם עומדים באמת, ניתן להגיע להחלטות מושכלות ונכונות.

מה אנחנו עושים:

שיווק דיגיטלי.

אם פעם היינו מדפיסים שלט חוצות ומקווים שמישהו יראה אותו, היום אנחנו מדפיסים את השלט הזה ישיר על כף היד של הלקוח, בין אם ברשתות החברתיות ובין אם במנועי החיפוש. יחד אנחנו נוכל להגיע ללקוחות הנכונים, במקומות הנכונים.

קידום במנועי חיפוש.

אנחנו נטייב את הנוכחות שלכם החל משיפור מהירויות טעינה ועד להתאמה לזוחלנים, נקדם את הנוכחות שלכם במנועי החיפוש עם תוכן מבוסס מילות מפתח ונגיע יחד לדף הראשון.

שירותי אנליטיקס

הקהל שנמצא בתוך הרשתות החברתיות מצפה למצוא הזדמנויות ושירותים חדשים לנסות, וזה מצב אידיאלי לכל מהלך שיווקי. יחד אתכם נבחר, נתכנן ונבצע את המהלכים המדויקים בעבורכם.

בניית אסטרטגיה שיווקית

אנחנו כאן כדי להנגיש לכם את המידע שנחוץ לכם כדי לאפיין את המטרות ולהגיע אליהן, ולבנות אתכם תכנית מקיפה שתכלול את כל הכלים העומדים לרשותנו ותוביל אתכם בדיוק אל המטרה שהצבתם לעצמכם.

המסלולים שלנו.

BASIC

3,500ש״ח
עד 150 עמודים באתר
עד 6 שעות עבודת SEO בחודש
בניית אסטרטגיית SEO מתקדמת
On-Site SEO
SEO טכני
מאמר SEO כל חודש
הקמה וניהול חשבון גוגל ביזנס
יצירת דו״ח חודשי לייב במערכת גוגל דאטה סטודיו
קישור חיצוני בכל חודש (ניתן להוסיף)

+BASIC

4,500 ש״ח
עד 500 עמודים באתר
עד 10 שעות עבודת SEO בחודש
בניית אסטרטגיית SEO מתקדמת
On-Site SEO
SEO טכני
מאמר SEO כל חודש
הקמה וניהול חשבון גוגל ביזנס
יצירת דו״ח חודשי לייב במערכת גוגל דאטה סטודיו
2 קישורים חיצוניים בחודש

VIP

7,500 ש״ח
עד 150 עמודים באתר
עד 25 שעות עבודת SEO בחודש
בניית אסטרטגיית SEO מתקדמת
On-Site SEO
SEO טכני
3 מאמרי SEO כל חודש
הקמה וניהול חשבון גוגל ביזנס
יצירת דו״ח חודשי לייב במערכת גוגל דאטה סטודיו
3 קישורים חיצוניים בחודש