קידום אורגני

עם תוצאות ראשונות לאתר שלכם בגוגל לא הולכים למכולת. עם אתר שהופך את העסק שלכם למכונת לידים משומנת היטב, דווקא כן.

קידום אורגני חכם יכול וצריך להביא אתכם לטופ של מנוע החיפוש הגדול בעולם. מה זה לטופ? לשלישייה הפותחת, לא פחות. קל זה לא. זה מורכב, סיזיפי, מצריך יד רגישה מאוד על הדופק והיכרות עמוקה עם מפת הדרכים של הג׳ונגל הדיגיטלי, או כמו שאנחנו קוראים לזה אצלנו: האקסטרה מייל.

חברה לקידום אורגני
חברת קידום אורגני

צמיחה זה לא רק תוצאות.
זה מיינדסט.

נעים להכיר אנחנו בונובו, מומחי הדיגיטל שאתם רוצים אתכם בשולחן.

בשורה התחתונה, אנחנו מייצרים לכם הזדמנויות עסקיות, ועוזרים לכם לצמוח ולהתחבר ללקוחות הבאים שלכם. איך? יש לנו את השיטות שלנו, אבל בסוף, הכל מתחיל ונגמר באקסטרה מייל. תמיד.

היכולת לספק תוצאות עקביות ויציבות דורשת אינסטינקטים חדים, ניסיון מקצועי רחב ומעמיק, ומוטיבציה פנימית לעשייה מדוייקת, להצטיין, לדלבר.
מיינדסט של צמיחה, זה מה שאנחנו מטפחים אצלנו, פנימה והחוצה.

אנו משווקים בכל הפלטפורמות המוכרות בתעשייה

סוכנות שיווק דיגיטלי

השירותים שלנו.

איך לקדם אתר בגוגל?

הרבה יותר מהר ממה שחשבתם, מי שיחפש את השירות שאתם מציעים, ימצא אתכם, באחריות.

חברה לקידום אורגני

קידום ממומן מוצלח זה לא ה’מה’, זה ה’איך’, וזו בדיוק ההתמחות שלנו, בכל פלטפורמות הדיגיטל.

חברה לקידום אורגני

אנליטיקס ודאשבורדים

הדאשבורדים המתקדמים שלנו יאפשרו לכם להבין מה סטטוס הפעילות השיווקית בכל רגע נתון ואיפה אתם עומדים.

ככה אנחנו עושים את זה

1. תכנון ומחקר

עושים מחקר ביטויים, בונים אסטרטגיית תוכן לעיבוי תוכן האתר ומסמך טכני מקיף לשיפור ביצועי האתר.

2. שיפוץ קוד ומבנה האתר

משפרים זמני טעינה, מוודאים שהאתר תקין ועוזרים לגוגל לסרוק ולהבין את האתר.

3. כתיבה וניהול תוכן לאתר

כותבים תוכן, מוסיפים קישורים פנימיים ומסדרים את ההיררכיה של התפריטים והתוכן.

4. ניהול קישורים חיצוניים

משיגים קישורים במגוון טכניקות יצירתיות

הגרפים של הלקוחות שלנו
אומרים הכל

הדאשבורדים המתקדמים שלנו יאפשרו לכם להבין מה סטטוס הפעילות השיווקית בכל רגע נתון ואיפה אתם עומדים.

גרף קידום אורגני

תיק עבודות

הנה כמה סיפורים של לקוחות שהצליחו איתנו.

היתרונות שבקידום אורגני

חברה לקידום אורגני

אין עלויות לקליק

בניגוד לקמפיינים ממומנים, שנמצאים תחת מגבלות תקציב, קידום אורגני בגוגל מאפשר לקבל קהל גדול ללא צורך בתשלום על כל כניסה של גולש לאתר.

חברה לקידום אורגני

קידום לטווח ארוך

קידום אורגני בגוגל היא אסטרטגיה מצויינת לטווח ארוך שמאפשרת לקבל כמות גדולה של גולשים לאורך שנים ממועד סיום הפרוייקט.

חברה לקידום אורגני

לידים איכותיים

הלידים האורגניים סוגרים יותר, מתעניינים יותר ומגיעים לשיחה אחרי שסקרו כמות מכובדת של תוכן מהאתר שלכם.

חברה לקידום אורגני

שיפוץ אתר ותוכן

האתר שלכם לא מתוחזק? חלק מהותי מעבודת הSEO היא לוודא שהאתר תמיד רלוונטי, מהיר, תקין ומלא בתוכן.

חברת ניהול סושיאל
שעובדת איתכם ועבורכם, צעד צעד.

אז, בואו נתחיל להזרים לכם לקוחות

מעדיפים לדבר עכשיו? לשאול שאלה קטנה?

כדי לקדם את האתר שלכם במהירות האור צריך לטפל ב3 תחומים:

אנחנו כאן כדי להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לצמוח ולגדול. אבל הכל מתחיל בשיחה. בואו נדבר!

האתר צריך להיות מעולה מבחינת הקוד שלו. הוא צריך להיות תקין וקריא עבור מנועי החיפוש שיגיעו לסרוק אותו, בנוסף לכך הוא צריך להציג זמני טעינה מהירים בכל עמודי האתר.

אתרי אינטרנט כתובים, ברמה הבסיסית שלהם, משורות על גבי שורות של קוד. הקוד הזה הוא הכלי שבעזרתו מנועי החיפוש סורקים את האתר שלכם במהירות, מסיקים עליו מסקנות ומדרגים אותו באינדקס האתרים שלהם.

אנחנו בבונובו יודעים בדיוק מה מנועי החיפוש רוצים לראות, ואיך להנגיש להם את המידע הזה בצורה הנכונה ביותר. אנחנו גם יודעים איך לשפר את זמני הטעינה, המעברים בין עמודי האתר ואת חוויית השימוש בו כדי להביא אתכם לתוצאות הטובות ביותר.

התוכן הכתוב באתר שלכם, כמו גם התוכן הויזואלי, הוא הקול שלכם בדיגיטל והוא מה שמאפשר לכם תקשורת לא רק עם הלקוח שלכם – אלא גם עם מנועי החיפוש. דרך שימוש נכון בתוכן והטמעה של מילות מפתח וביטויים רלוונטיים לכם ניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד במנועי החיפוש.

בשלב הזה אנחנו נחזור ונבצע בחינה מחודשת של מחקר הביטויים שביצענו בעבורכם ב-Bo-nobo כדי להמשיך ולדייק את המאמצים שלנו במקומות הנכונים. כך, אנחנו נוכל להגיע לתוצאות טובות יותר מול הזחלנים של מנועי החיפוש ולקבל דירוג גבוה בעבור הביטויים שבחרנו, כמו גם לדייק את המידע אותו אנחנו מנגישים ללקוחות הפוטנציאליים שלכם. 

אתר שקיימים אליו קישורים רבים מאתרים חיצוניים מסמן לזחלנים שדפי התוכן באתר הזה רלוונטיים במיוחד ומשפר את הדירוג שלו. אנחנו נדאג להוסיף קישורים חיצוניים כך שאתם תטפסו במעלה הדירוג.​

אם כך, הפניות לאתר שלכם הן כלי מרכזי בו משתמשים מנועי החיפוש כדי לקבוע את איכות ודירוג האתר. זה כולל גם קישורים שבורים, קישורים לעמודים שהוסרו כבר בעבר, וקישורים היוצאים בדיוורים ישירים. אנחנו נדאג לייצר לכם מערך הפניות אידיאלי החל מהפניות חיצוניות ועד לתיקון ההפניות הקיימות באתר או ברשת כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

קידום אורגני בגוגל עושה ניסים ונפלאות.

כי קצת number dropping עוד לא הזיק לאף אחד.

10,000

גידול של 10,000 כניסות אורגניות מגוגל בחודש לאתר תוך פחות מחצי שנה

300%

גידול של 300% בכיבוש המרות מכניסות אורגניות לאתר: לידים, הרשמה לניוזלטר וכמובן מכירות

800

800 ביטויי מפתח אסטרטגיים שהגיעו לתוצאות ראשונות בגוגל בתוך שנה

מה זה קידום אורגני?

גלו את עולם הקידום האורגני מחברה לקידום אורגני…

קידום אורגני בגוגל (SEO) היא אסטרטגיית שיווק דיגיטלי שמטרתה להגדיל את החשיפה ה”טבעית” של אתר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (גוגל). חברה טובה לקידום אורגני יכולה ליצור חשיפה גדולה בגוגל, התפקיד שלה הוא לגרום לכם להופיע בכמה שיותר להוביל לשיפור המיתוג של העסק וגדילה בכמות המבקרים באתר שלו. יתרונות אלו מובילים לגדילה יציבה במכירות לאורך זמן.

חברה לקידום אורגני

בלוג

ידע הוא כוח. כאן המקום ליהנות ממידע שימושי שיעזור לכם לעשות סדר בכל ה-do’s and don’ts הדינמיים של הג’ונגל הדיגיטלי, שמשתנה כל הזמן. הבלוג מלא במידע שימושי, קחו אותו >>>

חברה לקידום אורגני

קידום אתרי וורדפרס

בעלי אתר וורדפרס כזה או אחר? אצלנו בבונובו, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים המיועדים למטרות קידום אתרי וורדפרס

קראו עוד

זה מה שאתם צריכים לדעת לפני שיוצאים לדרך

מה פירוש ראשי התיבות SEO?

SEO הוא קיצור ל- Search Engine Optimization, או בקיצור, קידום אורגני. תהליך בו מתבצעת אופטימיזציה טכנית ותוכנית לאתר, כדי לשפר את הדירוג שלו במנועי החיפוש, כמו גוגל, ובכך להגדיל את התנועה האורגנית (לא ממומנת) לאתר.

קידום אורגני הוא תהליך שמטרתו היא להגדיל את החשיפה של אתר, מוצר, או שירות בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש כמו גוגל, ללא שימוש בשיטות ממומנות כמו PPC.
מגוון שיטות כמו: שיפור מבנה האתר, התוכן ושילוב קישורים חיצוניים ופנימיים אליו, ועוד, יעזרו להפוך את האתר שלכם לרלוונטי יותר, ואטרקטיבי למנועי החיפוש. ולייצר תנועה איכותית ורלוונטית שתשפיע באופן חיובי על מדדים כמו מספר המבקרים, משך השהייה, קצב ההמרה ללקוחות, ועוד.  

קידום אורגני, כשנעשה בצורה מקצועית ומדויקת, מהווה מכפיל כוח משמעותי לכל עסק, בכל תחום עיסוק. כמה יתרונות בולטים: הוא מייצר חשיפה איכונתית של השירותים והמוצרים שלכם למשתמשים שמחפשים את מה שאתם מציעים, משפר את האמינות והאותנטיות של האתר, ונתפס כמקור מידע מהימן, ודאי בהשוואה לפרסום ממומן. עלותו משתלמת, ודאי ביחס לחלופות, והוא מהווה עוגן משמעותי לקידום ממומן ומסייע לשפר את רלוונטיות האתר ולהפחית עלויות פרסום (עלות פר קליק). 

קידום אורגני מתאים לרוב האתרים והעסקים שרוצים להגדיל את החשיפה שלהם במנועי החיפוש, ולקבל תנועה רלוונטית ואיכותית לאתר שלהם. הוא יתאים במיוחד לעסקים שאין להם תקציב שיווק גדול, אבל מעוניינים לפעול בערוץ משתלם שיאפשר להם להנות מתנועה איכותית, יציבה ועקבית לאתר.
קידום אורגני יהיה פחות רלוונטי לעסקי נישה בהם אין היקפי חיפוש מספיקים במנועי החיפוש לתחום העיסוק, ופוטנציאל החשיפה של האתר הוא מוגבל. ניתן לקבוע זאת בקלות ע״י מיפוי ראשוני מהיר של מספר ביטויי מפתח. גם לעסקים שמעוניינים בלידים מהירים, לאתמול בבוקר, עדיף לבחור באסטרטגיה שנשענת בעיקר על קידום מממומן היות וקידום אורגני זו ריצה למרחקים ארוכים.

קישורים איכותיים מאתרים אמינים, הם מרכיב קריטי באסטרטגיית קידום אורגני מוצלח, וישפיעו באופן חד ערכי על מידת החשיפה של האתר בתוצאות החיפוש. קישורים חיצוניים מייצרים חשיפה ותנועה, ומשקפים אותנטיות ואמינות. מבחינת גוגל, הקישורים הם שווי ערך להמלצה מאתר אחר. ככל שיש לכם יותר קישורים מאתרים אמינים, האתר שלכם נתפס כמקור מידע אמין יותר, והאלגוריתם של גוגל בהתאמה ידרג אותו בציון גבוה יותר. מכאן הדרך קצרה לבוסט משמעותי במיקומי הביטויים שאתם מקדמים בתוצאות החיפוש.

עובדים איתכם ועבורכם, צעד צעד.

מלאו פרטים לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

איתי ביג'אווי - בונובו

עובדים איתכם ועבורכם, צעד צעד.