6 גורמי דירוג חיוניים להצלחת הקידום האורגני של האתר שלכם

אם אתה עוסק בשיווק, חיוני להבין את החשיבות של קידום אורגני וכיצד ניתן לשפר את דירוג האתר שלך. אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא גורם מפתח בשיפור הנראות של האתר שלך והנעת תנועה רבה יותר לאתר שלך. אבל מהם גורמי הדירוג החשובים ביותר בכל הנוגע להצלחת האתר שלך אל מול המתחרים בעמוד תוצאות החיפוש של גוגל? כאן, אנו מתארים את 10 גורמי הדירוג החיוניים ביותר שכל בעל אתר צריך לשקול אם הוא רוצה להצליח עם SEO.

תוכן עניינים

תוכן רלוונטי


רלוונטיות היא המפתח כשמדובר בקידום אורגני. עליכם לוודא שכל התוכן באתר שלכם רלוונטי ועדכני. משמעות הדבר היא הימנעות מהסתימות של מילות מפתח ויצירת תוכן רענן ומושך שהמשתמשים ימצאו בו שימושים. פעולה זו תעזור לשפר את הדירוג שלך ב-SERPs (דפי תוצאות מנועי חיפוש). 

קישורים חיצוניים איכותיים


קישורים מאתרים אחרים אשר מפנים לשלך הם גורם חשוב להצלחת הקידום האורגני של האתר שלך. קישור נכנס מאתר או בלוג מכובד מצביע על כך שהתוכן שלך בעל ערך ואמין, מה שיכול לעזור לשפר את הדירוג שלך ב-SERPs. עם זאת, חשוב להתמקד באיכות על פני כמות, שכן יותר מדי קישורים באיכות נמוכה מאתרים לא רלוונטיים יכולים למעשה להשפיע לרעה על הדירוג שלך. 

אופטימיזציה לנייד


יותר ממחצית מהאנשים בעולם גולשים באינטרנט דרך המכשירים הניידים שלהם, מה שהופך את האופטימיזציה לנייד לחיוני ביותר, קשה עד בלתי אפשרי לקדם אורגנית אתר שלא מותאם לטלפונים ניידים. האתר שלכם צריך להיות מותאם הן למכשירים שולחניים והן למכשירים ניידים כך שמשתמשים יוכלו לגשת אליו בקלות, לא משנה באיזה מכשיר הם משתמשים. 

חווית משתמש


חווית משתמש טובה (UX) חיונית גם אם אתה רוצה להתקדם אורגנית בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים. משמעות הדבר היא להבטיח שהדפים נטענים במהירות ולספק מערכת ניווט אינטואיטיבית כך שמשתמשים יוכלו למצוא את מה שהם מחפשים במהירות ובקלות. UX גרוע יכול להוביל לשיעורי יציאה מדף הכניסה גבוהים יותר, מה שישפיע לרעה על הדירוג שלך ב-SERPs לאורך זמן. 

מהירות עמוד


מהירות עמוד היא גורם דירוג חיוני נוסף להצלחת הקידום האורגני של האתר שלכם, אם לדפים לוקח יותר מדי זמן להטען המשתמשים עלולים להיות מתוסכלים או פשוט ללכת למקום אחר, מה שיוביל לשיעורי מעורבות נמוכים יותר ולירידה בדירוג לאורך זמן. גוגל הצהירה כי מהירות הדפים היא אחד מהעדיפויות העליונות שלה בכל הנוגע לדירוג אתרים, לכן עליך לוודא שכל הדפים באתר שלך מותאמים למהירות ככל האפשר.

אתר מאובטח (HTTPS)


בשנת 2018 , גוגל הודיעה ש-HTTPS יהיה אות דירוג; משמעות הדבר היא שאתרים המשתמשים בהצפנת HTTPS יהיו מועדפים בדפי תוצאות של מנועי החיפוש בהשוואה לאלה ללא פרוטוקולי אינטרנט מאובטחים כמו SSL

ידע הוא כוח.

כאן המקום ליהנות ממידע שימושי שיעזור לכם לעשות סדר בכל ה-do’s and don’ts הדינמיים של הג’ונגל הדיגיטלי, שמשתנה כל הזמן. הבלוג מלא במידע שימושי שהכינו לכם המומחים שלנו, קחו אותו

קידום אתרי וורדפרס

בעלי אתר וורדפרס כזה או אחר? אצלנו בבונובו, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים המיועדים למטרות קידום אתרי וורדפרס

קראו עוד