צמיחה זה לא רק תוצאות.
זה מיינדסט.

נעים להכיר אנחנו בונובו, מומחי הדיגיטל שאתם רוצים אתכם בשולחן.

בשורה התחתונה, אנחנו מייצרים לכם הזדמנויות עסקיות, ועוזרים לכם לצמוח ולהתחבר ללקוחות הבאים שלכם. איך? יש לנו את השיטות שלנו, אבל בסוף, הכל מתחיל ונגמר באקסטרה מייל. תמיד.

היכולת לספק תוצאות עקביות ויציבות דורשת אינסטינקטים חדים, ניסיון מקצועי רחב ומעמיק, ומוטיבציה פנימית לעשייה מדוייקת, להצטיין, לדלבר.
מיינדסט של צמיחה, זה מה שאנחנו מטפחים אצלנו, פנימה והחוצה.

חברת קידום אורגני

הסיפור שלנו

אחרי 10+ שנים בענף, אנחנו מכירים את כל, אבל כל כללי המשחק, הכתובים והלא כתובים. אנחנו יודעים להציג את הגרסה הכי טובה שלכם לעולם ולנווט אתכם לנקודה שאתם רוצים להגיע אליה (וגם לנקודה שאפילו לא העזתם לחלום עליה). 

אצלנו בבונובו לא לוקחים שום דבר כמובן מאליו. אנחנו אף פעם לא ‘מסמנים וי’, אלא איתכם בשוחות, נותנים לכם את כל הכלים שיעזרו לכם לקבל החלטות אסטרטגיות בצמתים קריטיות. עם טקטיקה חכמה, פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, סיסטמים שמותאמים לכם באופן אישי, שקיפות ב- 360, והרבה הרבה יצירתיות, אנחנו רצים איתכם קדימה לאורך כל הדרך.

בונובו

הכירו את הצוות של בונובו

בונובו

איתי הוא שועל ותיק בניהול דיגיטל, מרצה מבוקש וגיימר בשעות הפנאי, אבל את הקריירה שלו הוא התחיל בכלל כבריסטה (!), ומשם במעבר חד לניהול תוכנה ומערכות מידע. ב10+ השנים האחרונות איתי מתמחה בשיווק דיגיטלי, בדגש על קידום אורגני לאתרי איקומרס ותדמית מבוססי וורדפרס, אבל עדין מקפיד להחזיק במשרדי החברה קפה ברמה הכי גבוהה שיש ולספר לכל מי שרוצה (ולא רוצה) על זני קפה חדשים שדורגו בתחרויות מקצועיות ברחבי העולם.
כן, זו הזמנה. 

בונובו

מה משותף להרי ההימלאיה, בית״ר ירושלים והקומפורט 13 המיתולוגי? בעשור האחרון אמיר מנהל תקציבי שיווק במאות אלפי שקלים עבור מותגים מוכרים, אתרי איקומרס ובהפקות ענק מעולם חיי הלילה וקוצר מחמאות מקיר לקיר, אבל מאחוריו שנים של עשייה אקלקטית שכוללת בין היתר חילוץ ישראלים בהרי ההימלאיה, תושבות קבע בהודו, ניהול מועדון מבוסס והפיכתו למוסד תל אביבי מיתולוגי, ואהבה שלא מותנית בדבר, לחבר׳ה שרצים בטדי בתלבושת צהובה. מה שנקרא, you can't have it all. את הנסיון העסקי והתרבותי העשיר, אמיר מתרגם ליצירתיות יוצאת דופן שבאה לידי ביטוי בקמפיינים חכמים ומהלכים שיווקיים מחוץ לקופסא, ובהבנה עמוקה באסטרטגיה העסקית של לקוחות החברה, והחתירה לצמיחה. 

למה בונובו?

איך לקדם אתר בגוגל?

אנחנו fearless
אבל מחושבים.

האסטרטגיה שנבנה לכם לוקחת בחשבון ניהול סיכונים. מצד אחד נרצה להגדיר יעדים ריאליים בהלימה לתקציב שלכם לצד נצחונות מהירים. מצד שני, האסטרטגיה צריכה לבטא את הרצון שלכם בצמיחה, ביצירת הזדמנויות חדשות.

בונובו

אנחנו יודעים מתי לרוץ מהר, ומתי לעצור.

יש מקום לקידום רחב ואסרטיבי, אבל אף פעם לא על חשבון המסר המדויק. 

יצירתיות היא שם המפתח ליצירת תמהיל שיווקי מושלם ומאוזן וזאת בדיוק המומחיות שלנו.

בונובו

אנחנו ערניים כל הזמן ומסתגלים במהירות לשינויים.

הטרנדים וחוקי המשחק בפלטפורמות הדיגיטליות משתנים כל הזמן, אבל זה המגרש הביתי שלנו ואנחנו ננווט אתכם לצמיחה עקבית.

זה מה שאתם צריכים לדעת לפני שיוצאים לדרך

בונובו היא הבחירה הנכונה לעסק שלכם

אנחנו מכירים את הג׳ונגל הדיגיטלי מבפנים ומבחוץ, ויודעים בדיוק איך לתת בוסט לצמיחה שלכם בדיגיטל. מה שאנחנו לא יודעים? אנחנו לומדים. ומה שאנחנו לא יודעים שאנחנו לא יודעים?
אנחנו לומדים גם את זה, תתפלאו זה אפשרי.

הנסיון שלנו מאפשר לנו לייצר עבורכם צמיחה, לעזור לכם לבדל את עצמכם באוקיאנוס אדום (רובם כאלו) דרך כלים ותובנות מבוססות נתונים שיקנו לכם נקודת מבט אסטרטגית ורחבה. ידע זה כוח, וזהו אחד מהנכסים יקרי הערך שאנו נעמיד לרשותכם. נכס שמתוקף ע״י הצלחות מוכחות, מערך טכנולוגי מתקדם, וצוות נחוש ומחוייב, שלא יודע 'לא' מהו.  

אצלנו אין מתווכים, מדברים ישירות עם האדם שמבצע את העבודה בפועל או עם מנהל המחלקה

טכנית זה אפשרי, יש הרבה עסקים שמבססים את השיווק שלהם על הרשתות החברתיות, לאחר שראינו כמה דברים ב10+ שנים שבהם אנו מנהלים מערכי שיווק לחברות כאלו זה מאוד מסוכן.

חשוב להבין שעמוד פייסבוק או אינסטגרם אינו נכס שלכם והוא יכול להחסם או להימחק בכל רגע נתון, מסיבה זו אנו ממליצים תמיד לפזר את מאמצי השיווק שלכם במגוון רחב ככל הניתן של ערוצי שיווק כאשר כל מאגרי המידע מתרכזים לאתר אינטרנט ששייך לכם – קהלים של מטא, גוגל אנליטיקס, גוגל אדס ואאוטבריין לצד מאגר רשומים לניוזלטר. כך תימנעו ממצב שבו עמוד שנחסם (טוב וגדול ככל שיהיה) גורם לאיבוד שנים של עבודה והשקעה כספית.

לכל ערוץ שיווק יש את הזמנים שלו, אנחנו כאן בכדי להתאים לכם תוכנית שתתאים ללוחות הזמנים העסקיים שלכם. לדוגמה – עסק חדש יוכל לראות החזר על ההשקעה כבר בחודשיים הראשונים (בהנחה ויש לו אתר). קידום אורגני לרוב אורך בין 4-6 ועמוד סושיאל יתחיל לקבל עוקבים חדשים בתוך חודשיים במידה והוא משלב קידום ממומן, במידה ולא – קבלת כמות עוקבים תהיה תלויה באיכות המוצר, המיתוג והקריאטיב אך לרוב ינוע בין 6 ל-12 חודשים.

ההתחייבות היחידה בחוזה היא התחייבות שלנו כלפיכם, בכל חודש אנו נדרשים להציג תוצאות ולהראות שקיפות מלאה בכל הנעשה. במידה ולא תהיו שבעי רצון ניתן לעצור לאחר מתן חודש התראה.

בתחילת כל פרוייקט אנו בונים דאשבורד (לוח נתונים) שמתחבר לכלל מערכות הפרסום והנכסים הדיגיטליים שלכם עם מסך לכל ערוץ שיווק (מסך כללי, מסך קידום אורגני, מסך קידום ממומן וכו'). אחת לשבועיים או חודש נערוך שיחת סטטוס מסודרת בה נעבור יחד על הנתונים נסכם את התקופה ונגבש החלטות להמשך הדרך.

חברת שיווק
שעובדת איתכם ועבורכם, צעד צעד.

אז, בואו נתחיל להזרים לכם לקוחות

מעדיפים לדבר עכשיו? לשאול שאלה קטנה?

עובדים איתכם ועבורכם, צעד צעד.

מלאו פרטים לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

איתי ביג'אווי - בונובו

עובדים איתכם ועבורכם, צעד צעד.